Je v plánu nějaká akce? Napište to sem.

Re: Re: Re: Re: Závody

Trupík | 20.02.2012

Po pátém Vilásku, po pátém.

Re: Re: Re: Závody

Myšák | 20.02.2012

Hele a fakt pojedete navostro? Tak to by bylo hustýýý :-)))

HPI 5B vs. MCD RRV4

David Hubený | 08.12.2011

Ahoj chlapi chci od vás poradit protože si myslím že o modelech něco víte a hlavně máte zkušenosti z MCD a HPI
a o to mě jde protože já osobně vlastním Hpi baju 5b ss ale přemýšlím o prodeji a koupi jiného modelu a nejvíce
se mě líbí MCD Race Runner V4 Competition i z vašich postřehů které jsem si přečetl na vašem webu soudím
že je to skvělí model ale chci od vás slyšet jak by jste porovnaly Hpi baju a MCD Runner výhody a nevýhody
obou modelů a hlavně kolik vydrží u MCD pneumatiky a jak moc se dostane pod karoserii bahno a bordel,
protože to mě u Hpi baji štve nejvíc pneu je za chvíli sjetý a bahno je všude.

Předem vám moc děkuji za odpověď.

Re: HPI 5B vs. MCD RRV4

Tomáš Trup | 08.12.2011

Ahoj Davide.
Předem bych chtěl říct, že oba modely jsem skvělé značky modelů a každý má své pro a proti. Baja je zakolka, takže veškerý grip vede na zadní nápravu a proto se ti sjíždí kola. MCD je 4 kolo a tak grip jde na všechny kola.. Na obou modelech se sjíždí pneumatikydle tvého stylu ježdění a materiálu na kterém jezdíš. Každá trať má svoji charakteristiku a proto je vždy dobré mít nějakou sadu s jiným vzorkem či tvrdostí na jinou dráhu. Ano MCD je skvělý model a proto ti ho doporučuji.Výrobce na MCD dělá dva typy pneumatik. Originály jsou cca na 3/4 roku dle stylu jízdy a pak má měkčí směs s dvěma vzorky - hrubší a jemnější. Dále se dají na MCD nasadit disky od Elconu na HPI a tam je výběr pneumatik mnohem větší. Jen se musí upravit unašeče na diskách aby se dali kola utáhnout. Osobně jsem zkoušel pneu Astro od elconu a auto sedí krásně a má i odpich s originál převody, které nasazuje MCD. Bahno se pod kastli dostane málo a když tak stačí vyrobit síťka pod přední část kastle aby nelítali kamínky od předních kol do systému zatáčení. Ovšem celý rok jezdíme bez sítěk a auto vždy stačí po jízdě vyfoukat kompresorem a je jak nové.
Máš- li další dotaz tak se ptej.Budeme rádi, když ti pomůžeme.
Tomáš Trup
Předseda RCA Louny.

Valná Hromada klubu

Předseda | 04.12.2011

Děkuji všem, kteří se účastnily včerejší valné hromady klubu.Probralo se vše co se mělo probrat a dobrali jsme se ke zdárnému konci. Jste super parta přátelé a už se těším až si společně pojezdíme. Předseda

zakončení sezony

Trupík | 07.11.2011

Díky všem, kteří se účastnily akce u nás na dráze. Povedlo se vše co bbylo v plánu. Díky draci.

dráha

Trupík | 02.10.2011

Jsem moc rád přátelé, že jsme konečně dodělali mantinely na dráze a jsou super. Díky Márovi máme skvělou zábranu proti kamínkům a i bezpečnější průjezd cílovou rovinkou. Paráda přátelé. Ještě doladit úsek na nové trati a bude to super i pro menší měřítka aut.. Díky přátelé. Tomáš

Re: dráha

Mára | 19.10.2011

Jo jo guma je super

brigáda

předseda | 27.09.2011

Přátelé 28.9.2011 se koná na dráze poslední letošní brigáda. Musíme dráhu připravit na akci - ukončení sezony 2011. Tom

Závod Mariánské Lázně

Předseda Tom | 11.08.2011

Přátelé. Dne 20.8.2011 se jede závod o Český Pohár 2011 LS v Mariánských lázních. Zde je info o kempu:
https://www.luxor.karlovarsko.com/
Odjezd bych viděl na 17:00 max od mého baráku. Dejte vědět zda si zalogujete Chatky sami, nebo mám hodit hromadnou objednávku. Je též možnost spát pod stanem.
Cesta trvá cca 1:45 hod a jede se dobře. Hlavně aby počasí vydrželo. Dejte vědět kdo tedy jedete a nejedete... Za nás s Liduškou - jedem. Budem se těšit a v pátek večer bych to viděl na mírný trénink na dráze.. mám ho domluvit? Aspoň pár koleček vyzkoušet nastavení aut...
Váš předseda..

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek