Je v plánu nějaká akce? Napište to sem.

brigáda

Předseda | 24.07.2011

Brigáda dnes na na dráze od devíti hodin..

Závody

Předseda | 19.07.2011

Tak přátelé, závody se blíží a s Michalem zkusíme vymyslet důmyslnější systém měření závodů. Už se na tom pracuje.
Jinak na dráze je mnoho práce, tak všichni víme co máme dělat. Dráha musí být jak ze škatulky, aby klucí z Benešova měli hezké vzpomínky na závod.
Přeji hezký den.
Tom

závody Rakovník

Předseda | 18.07.2011

Děkuji Patrikovi a Honzovi za účast na závodech v Rakovníku. Jen díky podpoře mám doma pohár za krásné a těžko zdolatelné 5. místo.
Auto mi vydrželo bez jediné opravy a Patrikovi též. Honza měl nějaké kolize a tak musel opravovat.. Jen tak dál přátelé. Jde vidět, že máme výborný vozový park a hurá na další úpravy..
Předseda.Tom

účast na dětském dni

Předseda Tom | 03.07.2011

Přátelé děkuji všem účastněným na včerejším dětském dni ve Skupicích. Naše předváděčka měla opravdu veliký úspěch a po ní za mnou chodilo mnoho lidí pro informace o našich mazlíkách. Díky moc a příští rok s námi pořadatel počítá znovu.
Ovšem už s větší základnou (doufám).

Předseda. Tom

Krasne privitani

Daniel Laurich | 28.06.2011

Ahoj lidi
Dekuju za hezke peivitani.Vase draha je moc krasna a doufam ze moje MTA-4 s 50 se tam bude dobre hezky prohanet.Zatim se mi nedari ji seridit ale dostal jsem dnes par typu a snad to zitra dam dohromady a bude to vse OK.
Uvidime se na trati

Dan

Re: Krasne privitani

Předseda | 01.07.2011

Tak jak jsi pojezdil Dane?? Zítra je sraz na dětském dni ve Skupicích.. Vezmi též svého trucka ať lidi taky vidí něco jiného než buggy,...

Tom

sraz

předseda | 25.06.2011

Tak pro všechny příznivce modelů je sraz na dráze zítra od 15ti hodin.
Jen doděláme pár věcí na tribuně a trochu prohrábnem dráhu. Pak jízdy.
Budem se těšit.
Žádám co nejvíce členů o účast. Potřebuji s vámi probrat důležité věci..

Předseda Tom

nový přírustek

Předseda | 23.06.2011

Tak máme v klubu nový přírustek. Patrik si dnes pořídil krásnou baju 5B SS. Je to krasavice a budem držet palce aby mu co nejdéle sloužila. Jinak je sraz na trati tuto neděli od 15 ti hodin.
Pokřtíme Patrikovu bajinku a pořádně pojezdíme...
Zdraví předseda.Tom

sobota 18.6.

Petr RCARakovník | 17.06.2011

Zdarec lidi,
jelikož nám zrušili závod v Nepomuku,tak jsem se chtěl zeptat jak vypadá Vaše trať,že bychom se měli aspoň kde vyžít.
Aspoň malinko,ale není to na 100%.

Re: sobota 18.6.

Tomáš Trup | 17.06.2011

Ahoj Petře. Naše trať je v dobré formě tak jestli chcete tak doražte v neděli dopoledne. My máme brigádu, kde tvoříme a sekáme trávu ale pak by se mělo jezdit..
Kromě mě, protože jsem ulomil tlumič a nemám díly..
Takže pokud chcete tak písněte kdo byste přijel ať to tam zase pořádně ožije.

Tomáš

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek